پرداخت هنگام تحویل

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که خرید اینترنتی اشتباه و غیرقابل اعتماد است.  چرا که فروشنده و خریدار یکدیگر را نمی بینند و از مکان واقعی یکدیگر اطلاع دقیقی ندارند و اگر تقلبی از جانب فروشنده صورت بگیرد امکان پیگیری برای خریدار وجود نخواهد داشت. اما این افراد از این نکته اطلاع ندارند که سایت های معتبر فروش اینترنتی بسیار معتبرتر از فروشگاه های سطح شهر می باشند. زیرا فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند  پارسی فرش که دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی رسانه های دیجیتال می باشند، تمام مجوزهای لازم جهت فعالیت در این زمینه را از وزارت صنعت معدن و تجارت کسب نموده اند. خریداران هرگونه شکایتی داشته باشند می توانند از طریق همین سازمانها که مجوزهای شرکت را صادر کرده اند پیگیری کرده و به راحتی خسارت وارده را مطالبه نمایند.

همانطور که گفته شد پارسی فرش  تمام مجوزهای لازم برای فعالیت در زمینه فروش اینترنتی فرش ماشینی را کسب کرده است و خریداران محترم می توانند با خیالی آسوده و مطمئن، مبلغ فاکتور را به شرکت پارسی فرش پرداخت در محل طور کامل و از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت پرداخت نمایند. با این وجود پارسی فرش برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت نمایید امکان استفاده از این سرویس را فراهم کرده است.

توجه:

از آنجا که شرکت هم باید نسبت به خرید شما اطمینان داشته باشد و امکان ثبت سفارشات ناخواسته کاهش یابد، شما خریداران محترم جهت استفاده از سرویس پرداخت در محل، باید قبل از ارسال سفارش، حداقل مبلغ 500 هزار تومان را به عنوان بیعانه به یکی از حساب های شرکت که در قسمت واریز بیعانه مشخص شده است واریز کرده و مابقی را هنگام تحویل سفارش پرداخت نمایید.